0 Kč

Ochucené oleje

Základem naší produktové nabídky jsou ochucené bylinné oleje, jejichž základem je kvalitní řepkový olej a směs koření a léčivých byliny. Tyto výrobky se hodí zejména k přípravě salátů a pokrmů většinou bez tepelné úpravy.

Tyto kvalitní přírodní oleje vyráběné v České republice, obsahujícího vysoké množství esenciálních mastných kyselin (dříve řazeny k tzv. vitamínu F.).

Dostatek těchto nepostradatelných látek v těle napomáhá ke zlepšení imunity a je základem pro tvorbu řady látek s protizánětlivým působením.Kořeny:
Biocin díky obsahu mikronutrientů v přírodní formě působí na mohutný rozvoj kořenového systému, zlepšuje prokořenění a díky silnému symbiotickému efektu podporuje vývoj pozitivních mikroorganismů v půdě, které rostlině přivádějí více živin ve formě, které jsou pro rostlinu snadno zpracovatelné.


Rostlina:

Díky snadnému využití organických minerálů a vitamínů je rostlina silnější, dochází k většímu rozvoji listů a květů. Listy mají sytější zelenou barvu, jsou pevnější a rostlina je celkově zdravější. Díky fungicidnímu efektu Biocinu je rostlina méně náchylná na onemocnění způsobené houbami. Nezanedbatelným efektem perfektní kondice je i zvýšená odolnost proti napadání hmyzem a dalšími parazity.


Květ a plod:

Biocin zvyšuje množství pupenů, květů a tím zvětšuje úrodu. Díky síle rostliny je množství plodů bohatší, plody jsou větší, mají lepší vůni a jsou chutnější. Navíc obsahují více vitaminů a minerálů a jsou tak zdravější. Klasická hnojiva N-P-K totiž působí na zvětšování buňky (velké plody, ale plné vody a bez výrazné chuti), kdežto Biocin má za následek výrazný nárůst počtu buněk a buněčná stěna je to, co vytváří dužinu a má vliv na chuť i trvanlivost plodu.


Obranyschopnost:
Biocin zvyšuje imunitu rostliny. Rostlina je odolnější proti klimatickým výkyvům, jako je sucho, přemokření, chlad a mráz či naopak velké teplo. Biocin dokonce podporuje odolnost vůči škůdcům. Rostliny lépe odolávají houbovým chorobám a plísním. S Biocinem si sami dokážete snadno vypěstovat mnohem chutnější, zdravější a bohatší úrodu. Vaše zahrada rozkvete barvami. Sousedé vám budou závidět nejkrásnější truhlíky v ulici.Olej česnekový a chilli / 250 ml

Je vhodný do všech druhů mas, karbanátků, bramborových jídel, do omáček, salátů a majonéz. Dá se použít všude tam, kde se používá obyčejný česnek. Vaří se co nejkratší dobu nebo se aplikuje těsně před koncem tepelné úpravy i po jejím ukončení.

Složení:
Směs rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, olivový), česnek, chilli papričky, přírodní výtažky česnek a chilli

Kód výrobku: 400001 

Ob jenávka on-line >>>   l   Cena 67,- Kč vč. DPH
(cena za 268 Kč vč. DPH / 1 litr)  
 

   

0lej chilli/ 250 ml

Olej chilli

Velmi ostrý olej, vhodný pro čínskou a mexickou kuchyni, guláše, vaječné pokrmy, ryby a zeleninové polévky.

Složení:
Směs rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, olivový), chilli paprička, přírodní výtažek chilli a paprika

Kód výrobku: 400002

Více informací o produktu >>>   l   Cena 67,- Kč vč. DPH
(cena za 268 Kč vč. DPH / 1 litr)  
 

   

Olej česnekový s majoránkou / 250 ml

Vhodný do všech druhů mas, karbanátků, bramborových jídel, do omáček, salátů a majonéz. Dá se použít všude tam, kde se používá obyčejný česnek. Vaří se co nejkratší dobu nebo se aplikuje těsně před koncem tepelné úpravy i po jejím ukončení.

Složení:
Směs rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, olivový), česnek, majoránka, tymián, směs pepřů a přírodní výtažky česneku a majoránky

Kód výrobku: 200001

Více informací o produktu >>>   l   Cena 60,- Kč vč. DPH
(cena za 240 Kč vč. DPH / 1 litr)  
 

   

Olej vanilkový/ 250 ml
 

Vhodný k ochucení všech jídel, která sladíme cukrem, například ovocné knedlíky, rýže, těstoviny, krémy, pudinky. Sami záhy poznáte neomezené možnosti použití. Do pokrmů přidáváme těsně před nebo po dokončení úpravy.

Složení:
Směs rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, olivový), skořice, koriandr a badyán, vanilkový extrakt

Kód výrobku: 200002

Více informací o produktu >>>   l   Cena 60,- Kč vč. DPH  

   

Olej se směsí bylin a koření/ 250 ml

Vhodný do všech druhů mas včetně mletých. Rovněž je vhodný pro přípravu zeleninových salátů, sýrových pomazánek, na těstoviny, pizzu, luštěninové pokrmy, do omáček a majonéz. Vaří se co nejkratší dobu, nebo se aplikuje těsně před koncem tepelné úpravy i po jejím ukončení.

Složení:
Směs rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, olivový), tymián, červená paprika,koriandr,černý pepř,sůl a přírodní výtažky tymián, oregano

Kód výrobku: 200003

Více informací o produktu >>>   l   Cena 60,- Kč vč. DPH  

   

Olej kořeněný/ 250 ml

Je vhodný pro přípravu všech druhů mas včetně mletých, zvěřiny a ryb. Dále k ochucení polévky přímo na talíři. Dá se využít všude tam, kde chceme zdůraznit kořeněnou chuť. Vaří se co nejkratší dobu, nebo se aplikuje těsně před koncem tepelné úpravy i po jejím ukončení.

Složení:
Směs rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, olivový), přírodní výtažky paprika, majoránka, pepř tymián

Kód výrobku: 200004

Více informací o produktu >>>   l   Cena 60,- Kč vč. DPH  

   
Biocin pokojové rostliny (Biocin FZ)/ 500 ml

Pokojové rostliny jsou nedílnou součástí téměř každé domácnosti. Jsou jakýmsi pojítkem mezi námi a přírodou, obzvlášť v zimních měsících, kdy příroda tvrdě spí. Pokojové rostliny pocházejí z různých koutů světa a proto i jejich nároky na pěstování jsou rozdílné.

Biocin pokojové rostliny zvyšuje množství květů, podporuje růst, zvýrazňuje vybarvení květů i listů. Zlepšuje odolnost vůči teplotním i vlhkostním výkyvům. Tuto vlastnost oceníte zejména v období topné sezóny, kdy vzduch ve vnitřních prostorách bývá suchý, a to pokojovým rostlinám neprospívá. Biocin pokojové rostliny dokonce pomáhá chránit před škůdci, bakteriemi a plísněmi. S Biocinem pokojové rostliny budou vaše pokojové rostliny krásně zelené i v zimě.

Více informací o produktu >>>   l   Cena 229,- Kč vč. DPH  

   

Biocin zelené rostliny a květiny (Biocin FA)/ 500 ml

Zahrada může být vaše chlouba. Univerzální přípravek, který vám napomůže k dokonalému vzhledu vaší zahrady, včetně krásného trávníku, který jak všichni dobře víme, potřebuje adekvátní a intenzivní péči. Nemusíte se trápit se zažloutlými nebo dokonce holými místy. Biocin zelené rostliny a květiny podpoří růst trávníku a zlepší jeho vitalitu, která bude patrná hlavně díky překrásné syté zelené barvě.

Navíc je Biocin zelené rostliny a květiny jako všechny ostatní Biociny čistě přírodní. Vaše děti i domácí mazlíčci se mohou po trávníku prohánět jak při aplikaci, tak po ní. Biocin zelené rostliny a květiny je vhodný pro trávníky, pro zelené i kvetoucí rostliny a dřeviny.

Více informací o produktu >>>   l   Cena 229,- Kč vč. DPH  

     

 

Biocin spreje / 500 ml

Biocin můžete zakoupit v lahvích jako koncentrovaný přípravek určený pro ředění přímo do konve nebo jako připravenou směs v lahvičce s rozprašovačem. Speciální rozprašovače myslí také na vaši kapsu. Ptáte se proč? Kvalitní rozprašovač uvolní jen opravdu potřebné množství přípravku ve velmi drobných kapičkách a tak snižuje jeho spotřebu. Tak dokonalý je Biocin.

Biocin spreje Biocin ve spreji je k dostání v těchto variantách:

  • Biocin bylinky - Biocin-FKS - 500ml
  • Biocin orchideje - Biocin-FOS - 500ml
  • Biocin růže - Biocin-FRS - 500ml
  • Biocin pokojové květiny - Biocin-FZS - 500ml
Více informací o produktu >>>   l   Cena 139,- Kč vč. DPH