0 Kč

Video komunikace


Společnost Talk Fusion nabízí nejnovější a nejmodernější výrobky Video Komunikace! Video Email, Video Přenášení Konferencí, Živé Vysílání, Video Audio - Respondenti, Video Blog, Fusion zeď a mnohem více!

Jedná se o 8 skvělých video produktů za velmi příznivé ceny, které právě nyní přichází i na trh v ČR.


8 revolučních produktů v jednom výhodném balíčku:

  • Video e-mail
  • Video konference
  • Živé vysílání
  • FUSIONWALL
  • Sdílení videa
  • Video blog
  • Formuláře pro odběr
  • Automatické video odpovědi

Dejte své obchodní komunikaci nový rozměr!
Buďte v kontaktu s rodinou a přáteli!

Hlavní lokalitou naší působnosti je Ústecký kraj a Praha.

V případě Vašich dotazů, nebo zájmu o objednávku nás kdykoliv kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo telefonicky na telefonním čísle +420 731 157 410 v pracovní dny od Po do Pá v době od 8:00 do 17:00.

Oficiální stránky spolu s dalšími informacemi nalezenta na stránce http://1382842.talkfusion.com


Těšíme se na Vaše náměty a připomínky.


Video e-mail

Už žádné černobílé e-maily! Používejte video e-mail!

Za méně než 60 vteřin můžete komukoliv na celém světě poslat nádherně barevný video email.

Zvolte si ze 400 elegantních před tvořených šablon určených jak pro obchodní, tak pro osobní komunikaci, nebo si nechte vytvořit svůj vlastní jedinečný e-mail šitý na míru pouze pro Vaši společnost a začněnte již dnes používat technologie budoucnosti i Vy!

Video konference

Spolupracujte v přímém přenosu s vysoce kvalitní službou video konference můžete vyučovat, dávat školení a setkávat se tváří v tvář se svými kolegy, obchodními partnery a zákazníky po celém světě. Ušetřete čas, cestování a peníze.

Změňte obyčejnou schůzi v živě vysílanou mezinárodní událost.


Živé vysílání TALK FUSION

Služba živé vysílání TALK FUSION Vám umožní živě vysílat Vaše prezentace kdykoliv, kdekoliv a kamkoliv na světě a pro neomezené publikum. Sdílejte svou plochu, streamujte video, chatujte s návštěvníky. Své živé vysílání si můžete dokonce nahrát pro budoucí použití.


FUSIONWALL

Udržujte krok s nejnovějším vývojem v on-line komunikaci a připojte se k první 3D sociální a podnikatelské síti na světě FUSIONWALL.


Sdílení videa

Nahrajte svá videa. Sdílejte se světem své myšlenky a své produkty. A to nejlepší jednotlivých zdí můžete vytvořit zcela neomezené množství.

S pomocí služby sdílení videa můžete okamžitě poslat libovolnou video zprávu komukoliv ze svých přátel nebo příznivců na více než 200 sociálních sítí. Jedno kliknutí a jste všude! 


Video blog

Povězte světu o svém produktu nebo o svých službách. Komunikujte s rodinou, nebo prostě vyjádřete svůj názor na stylovém video blogu.


Formuláře pro odběr

Automaticky získejte nové kontakty pomocí našeho e-formuláře pro odběr. Umožněte návštěvníkům odebírat novinky na Vašem webu. Zdarma získávat nabídky a dostávat obchodní informace.


Automatické video odpovědi

Všichni víme, že na to aby se z potenciálního klienta  stal skutečný klient je třeba více než jeden kontakt. Služba automatické video odpovědi dokáže automaticky komunikovat s potencionálními zákazníky s pomocí řady cílených video zpráv odesílaných ve vámi zvolených intervalech.

Je to jako by pro Vás 24 hodin denně pracoval výkonný prodejní tým.


To vše jedině od Talk Fusion!