0 Kč

Vážení zákazníci, nabízíme Vám možnost, jak si vydělat peníze na naše výrobky a nejen to. Můžete se stát finančně nezávislými!

To vše s firmou BannersBroker. V této firmě probíhá každoročně audit a co je skvělé - vydává vlastní bankovní kartu MasterCard.


Představení Banners Broker

Banners Broker

Jde o mezinárodní firmu s dlouholetým působením na trhu.

Co vlastně dělá Banners Broker a kde se berou peníze?


Je to podobné jako Google, který je prostředníkem mezi inzerenty a vlastníky webových stránek – Google Adwords a Google Adsense.

Google Adsense - majitelé webových stránek dovolí Googlu umístit reklamu (texty, bannery) na jejich stránky

Google Adwords - lidé, kteří chtějí inzerovat online zaplatí Googlu – Google potom zaplatí majiteli webových stránek část z těchto peněz

Google je tedy prostředníkem a spojuje inzerenty a majitelé webových stránek, vezme si část peněz od inzerentů jako poplatek za zprostředkování a tento process generuje Googlu bilióny dolarů ročně!

Banners Broker spojuje majitelé webů a inzerenty a taky si bere část peněz za zprostředkování!

Zákazník zaplatí BB za to, že si koupí reklamní prostor v rámci networku webových stránek BB – BB potom prodává tento reklamní prostor inzerentům, respective inzerent platí za to, že jejich reklama bude umístěna na tomto prostoru a BB zaplatí majitelům webových stránek za to že poskytují prostor na svých stránkách. Zisk potom BB rozdělí mezi sebe a zákazníka!

Důvod proč se BB může dělit se zákazníkem o zisk je ten, že kupují reklamní prostor za velkoobchodní cenu a prodávají ho potom za maloobchodní cenu.

Internet se neustále zvětšuje a vyvíjí a téměř každý chce mít online reklamu! Pokud BB bude schopen zajistit dostatek inzerentů – zájemců o reklamu, kteří mu budou platit, vše bude fungovat skvěle. Tím, že BB bude větší a známější, tím vice zákazníků získá!!

  • Nemusíte nikoho shánět, aby jste začali vydělávat.
  • Nejedná se o HYIP, MLM, Pyramidu aj., jde o legální celosvětový business.
  • Firma nakupuje a prodává internetovou reklamu a profit rozděluje mezi uživatele.

 Pro získání více informací se prosím zaregistrujte.
Na základě provedené registrace od nás obdržíte odkaz
na informační video s dalšími informacemi.

Zaregistrujte se zde

Registrace slouží pouze pro kontaktní účely.
Je nezávazná a zdarma.